City Break Aparthotels, Gdańsk

Atelier Praga

ul. Wrzesińska 4 03-713 Warszawa, Polska
City Break Aparthotels, Gdańsk

Atelier Praga

ul. Wrzesińska 4 03-713 Warszawa, Polska
City Break Aparthotels, Gdańsk

Atelier Praga

ul. Wrzesińska 4 03-713 Warszawa, Polska

Komfortowe apartamenty w sercu artystycznej Starej Pragi

Architektura budynku nawiązuje do istniejącej już zabudowy, a nowoczesna forma z elewacją z szarej cegły przywołuje urok dawnych praskich kamienic. W obiekcie zaprojektowano wygodne apartamenty 1- i 2-pokojowe o metrażach od 25 do 40 m². Wszystkie będą posiadać balkony lub ogródki.

Okolica, która zachwyca

Dzięki nowym inwestycjom, rewitalizacji Portu Praskiego i miejscom związanym z kulturą, warszawska Praga stała się dzielnicą, która tętni życiem. Niezliczona ilość klimatycznych kawiarni, kultowe Soho Factory z Muzeum Neonów, słynne kino Praha czy niepowtarzalna ulica Ząbkowska tworzą szczególną atmosferę, której próżno szukać w innych częściach miasta.

Bliżej sztuki

Warszawska Praga to miejsce o artystycznych korzeniach, dlatego na bocznej elewacji znajdzie się wyjątkowy, wielkoformatowy mural zaprojektowany przez warszawskiego artystę-ilustratora - Mateusza Kołka. Inspiracją dla głównego motywu stanowią niespotykani już dzisiaj, a w dawnych latach bardzo popularni, uliczni grajkowie. Praca ta jest swego rodzaju manifestem indywidualnego podejścia młodego pokolenia do życia i otaczającej rzeczywistości.

 

Udogodnienia

Recepcja
hotelowa
Serwis
sprzątający
Hala
garażowa
Wi-Fi
internet
Usługi
concierge

Lokalizacja

Rozmieszczenie naszych aparthoteli
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij